Hlavní stránka > Aukce > 61. aukce militárií, aukce starožitností a uměleckých předmětů > Fotografie

A61/269

Vladimír Komárek (1928-2002)

FOTOGRAFIE

1969
Lept na papíře, 410x306 mm, číslováno, datováno a signováno při spodním okraji "21/50 VKomárek 69". Tamtéž věnování "Milému příteli Jiřímu Bittnerovi Vladimír Komárek". Paspartováno, rámováno, zaskleno.

Vyvolávací cena: 1 900 Kč