Hlavní stránka > Aukce > 61. aukce militárií, aukce starožitností a uměleckých předmětů > Dotek

A61/271

František Zálabský (1957)

DOTEK

Barevný lept na papíře, 435x340 mm, sign. vpravo dole tužkou "F. Zálabský", zn. vlevo dole "aut. tisk" a uprostřed tužkou název "Dotek". Paspartováno, rámováno, zaskleno.

Vyvolávací cena: 1 800 Kč