A61/271
František Zálabský (1957)
DOTEK
Barevný lept na papíře, 435x340 mm, sign. vpravo dole tužkou "F. Zálabský", zn. vlevo dole "aut. tisk" a uprostřed tužkou název "Dotek". Paspartováno, rámováno, zaskleno.