A61/273
Michael Rittstein (1949)
ZHOUPNUTÍ
1981
Barevná litografie na papíře, 420x295 mm, sign. a dat. vpravo dole tužkou "M. Rittstein 81". Jeden z pěti listů souboru s názvem Milenci Šílenci.