Hlavní stránka > Aukce > 61. aukce militárií, aukce starožitností a uměleckých předmětů > Zhoupnutí

A61/273

Michael Rittstein (1949)

ZHOUPNUTÍ

1981
Barevná litografie na papíře, 420x295 mm, sign. a dat. vpravo dole tužkou "M. Rittstein 81". Jeden z pěti listů souboru s názvem Milenci Šílenci.