A61/277
F. Fried
POHLED NA KRAJINU S ŘEKOU A PASTÝŘI OVCÍ
1793
Akvarel na kartonu, 450x610 mm, sign. a dat. vpravo dole "F. Fried 793". Rámováno, zaskleno.