Hlavní stránka > Aukce > 61. aukce militárií, aukce starožitností a uměleckých předmětů > Pohled na krajinu s řekou a pastýři ovcí

A61/277

F. Fried

POHLED NA KRAJINU S ŘEKOU A PASTÝŘI OVCÍ

1793
Akvarel na kartonu, 450x610 mm, sign. a dat. vpravo dole "F. Fried 793". Rámováno, zaskleno.

Vyvolávací cena: 16 000 Kč