Hlavní stránka > Aukce > 61. aukce militárií, aukce starožitností a uměleckých předmětů > Pohled na Neapol

A61/278

Anonym

POHLED NA NEAPOL

Pol. 19. stol.
Kvaš na kartonu, 37x58 cm. Rámováno, zaskleno.