Hlavní stránka > Aukce > 61. aukce militárií, aukce starožitností a uměleckých předmětů > Tondo s portrétem Jana Karla Chodkiewicze v koláži

A61/279

Anonym

TONDO S PORTRÉTEM JANA KARLA CHODKIEWICZE V KOLÁŽI

19. století
Kombinovaná technika - akvarel a kvaš na papíře, 405x540 mm. Paspartováno, rámováno, zaskleno.

Vyvolávací cena: 9 500 Kč