A61/279
Anonym
TONDO S PORTRÉTEM JANA KARLA CHODKIEWICZE V KOLÁŽI
19. století
Kombinovaná technika - akvarel a kvaš na papíře, 405x540 mm. Paspartováno, rámováno, zaskleno.