Hlavní stránka > Aukce > 61. aukce militárií, aukce starožitností a uměleckých předmětů > Dvojice polonahých dívek v orientálním stylu

A61/283

Karel Šimůnek (1869-1942)

DVOJICE POLONAHÝCH DÍVEK V ORIENTÁLNÍM STYLU

1930
Dívka s náramky a zeleným turbanem. Kombinovaná technika - tužka a akvarel na papíře, 305x215 mm, sign a dat. tužkou vlevo dole "K. Šimůnek 1930". Dole uprostřed skvrna zasahující lehce do obrazové plochy. Rámováno, zaskleno. Dívka s perlovým náhrdelníkem a modrým turbanem. Kombinovaná technika - tužka a akvarel na papíře, 305x215 mm, sign. a dat. tužkou vlevo dole "K. Šimůnek 1930". Rámováno, zaskleno.

Vyvolávací cena: 7 500 Kč