A61/283
Karel Šimůnek (1869-1942)
DVOJICE POLONAHÝCH DÍVEK V ORIENTÁLNÍM STYLU
1930
Dívka s náramky a zeleným turbanem. Kombinovaná technika - tužka a akvarel na papíře, 305x215 mm, sign a dat. tužkou vlevo dole "K. Šimůnek 1930". Dole uprostřed skvrna zasahující lehce do obrazové plochy. Rámováno, zaskleno.
Dívka s perlovým náhrdelníkem a modrým turbanem. Kombinovaná technika - tužka a akvarel na papíře, 305x215 mm, sign. a dat. tužkou vlevo dole "K. Šimůnek 1930". Rámováno, zaskleno.