Hlavní stránka > Aukce > 61. aukce militárií, aukce starožitností a uměleckých předmětů > Trojice oválných akvarelů

A61/284

Karel Šimůnek (1869-1942)

TROJICE OVÁLNÝCH AKVARELŮ

ca 1925-1932
Slečna podávající čaj. Kombinovaná technika - tužka a akvarel na papíře fixovaném na kartonu, 375x275 mm (výřez oválné pasparty), sign. a dat. tužkou vpravo dole "K. Šimůnek 1925". Paspartováno, rámováno, zaskleno. Dáma na barové stoličce. Kombinovaná technika - tužka a akvarel na papíře fixovaném na kartonu, 350x275 mm, sign. a dat. tužkou vlevo dole "K. Šimůnek 1932". Spodní hrana kresby není zakryta paspartou, drobná trhlina dole uprostřed. Paspartováno, rámováno, zaskleno. Slečna odpočívající u čaje. Kombinovaná technika - tužka a akvarel na papíře fixovaném na kartonu, 375x275 mm (výřez oválné pasparty), sign. tužkou vpravo dole "K. Šimůnek". Paspartováno, rámováno, zaskleno.