A61/284
Karel Šimůnek (1869-1942)
TROJICE OVÁLNÝCH AKVARELŮ
ca 1925-1932
Slečna podávající čaj. Kombinovaná technika - tužka a akvarel na papíře fixovaném na kartonu, 375x275 mm (výřez oválné pasparty), sign. a dat. tužkou vpravo dole "K. Šimůnek 1925". Paspartováno, rámováno, zaskleno.
Dáma na barové stoličce. Kombinovaná technika - tužka a akvarel na papíře fixovaném na kartonu, 350x275 mm, sign. a dat. tužkou vlevo dole "K. Šimůnek 1932". Spodní hrana kresby není zakryta paspartou, drobná trhlina dole uprostřed. Paspartováno, rámováno, zaskleno.
Slečna odpočívající u čaje. Kombinovaná technika - tužka a akvarel na papíře fixovaném na kartonu, 375x275 mm (výřez oválné pasparty), sign. tužkou vpravo dole "K. Šimůnek". Paspartováno, rámováno, zaskleno.