A61/288
Jaroslav Grus (1891-1983)
SKUPINA PO KOUPÁNÍ V LABI (ODPOČÍVAJÍCÍ)
1926
Kombinovaná technika - kresba tužkou a barevnými pastely na papíře, 235x315 mm, sign. v pravém dolním rohu "J. Grus" a dat. vlevo dole "1926". Na zadní straně autorův popis a věnování. Paspartováno, rámováno, zaskleno.