Hlavní stránka > Aukce > 61. aukce militárií, aukce starožitností a uměleckých předmětů > Petrov

A61/291

Ctibor Bayer (1925)

PETROV

Tuš na papíře, 520x350 mm (výřez pasparty), sign. vpravo dole v obrazové ploše "Bayer". Paspartováno, rámováno, zaskleno.

Vyvolávací cena: 900 Kč
Vydražená cena: 2 000 Kč