A61/292
Koloman Lenk (1921-2003)
KRAJINA
Akvarel na papíře, 285x400 mm, sign. vpravo dole inkoustem "Koloman Lenk" a dat. tužkou "12. 8. 43". Rámováno, zaskleno.