Hlavní stránka > Aukce > 61. aukce militárií, aukce starožitností a uměleckých předmětů > Krajina

A61/292

Koloman Lenk (1921-2003)

KRAJINA

Akvarel na papíře, 285x400 mm, sign. vpravo dole inkoustem "Koloman Lenk" a dat. tužkou "12. 8. 43". Rámováno, zaskleno.