Hlavní stránka > Aukce > 61. aukce militárií, aukce starožitností a uměleckých předmětů > Letní krajina

A61/293

Bohumír Dvorský (1902-1976)

LETNÍ KRAJINA

1967
Pastel na papíře, 385x775 mm, sign. a dat. v levém dolním rohu "Boh. Dvorský 67". Paspartováno, rámováno, zaskleno.

Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Vydražená cena: 3 000 Kč