A61/293
Bohumír Dvorský (1902-1976)
LETNÍ KRAJINA
1967
Pastel na papíře, 385x775 mm, sign. a dat. v levém dolním rohu "Boh. Dvorský 67". Paspartováno, rámováno, zaskleno.