Hlavní stránka > Aukce > 61. aukce militárií, aukce starožitností a uměleckých předmětů > Krajina

A61/294

↑ Zpět na položky «

Bohumír Dvorský (1902-1976)

KRAJINA

Pastel na papíře, 155x300 mm, sign. v levém spodním rohu "Boh. Dvorský". Paspartováno, rámováno, zaskleno.