Hlavní stránka > Aukce > 61. aukce militárií, aukce starožitností a uměleckých předmětů > Dvorská společnost v zámeckém parku

A61/300

↑ Zpět na položky »

Rakouská škola

DVORSKÁ SPOLEČNOST V ZÁMECKÉM PARKU

18. stol.
Olej na plátně, 53x58 cm. Rámováno. Stav restaurováno.

Tato aukční položka byla dražena před více než rokem a již není aktuální.
↑ Zpět na položky »