Hlavní stránka > Aukce > 61. aukce militárií, aukce starožitností a uměleckých předmětů > Portrét muže se svíčkou

A61/301

Godfried Schalcken, následovník (1643-1706)

PORTRÉT MUŽE SE SVÍČKOU

19. století
Olej na dřevě, 21x17 cm. Rámováno. Stav B. Povrch obrazu pokrytý jemnou krakeláží.

Tato aukční položka byla dražena před více než rokem a již není aktuální.