A61/301
Godfried Schalcken, následovník (1643-1706)
PORTRÉT MUŽE SE SVÍČKOU
19. století
Olej na dřevě, 21x17 cm. Rámováno.
Povrch obrazu pokrytý jemnou krakeláží.