Hlavní stránka > Aukce > 61. aukce militárií, aukce starožitností a uměleckých předmětů > Ut non confundar

A61/302

Giovanni Francesco Romanelli, následovník (1610-1662)

UT NON CONFUNDAR

poč. 19. stol.
Olej na plátně, 82x61 cm. Obraz podle oblíbené předlohy Giovanni Francesca Romanelliho ze 17. století. V otevřené knize, kterou v rukou drží mladá dívka, je zřetelný latinský nápis "Ut non confundar" - část verše 80 žalmu 119 Starého zákona (ČEP) v českém znění zní "Ať nejsem zahanben". Rámováno ve florentském rámu ze zlaceného lipového dřeva. Stav A.

Tato aukční položka byla dražena před více než rokem a již není aktuální.