Hlavní stránka > Aukce > 61. aukce militárií, aukce starožitností a uměleckých předmětů > Podobizna právníka s josefínským kodexem

A61/303

Anonym

PODOBIZNA PRÁVNÍKA S JOSEFÍNSKÝM KODEXEM

pol. 19. století
Olej na plátně, 83x63 cm. Rámováno. Stav A.

Tato aukční položka byla dražena před více než rokem a již není aktuální.