A61/304
Antonín Ferencz (1801-1888)
DVOJICE PORTRÉTŮ
1839
Portrét dámy v modrých šatech. Olej na dřevě, 32x25 cm, zn. a dat. na zadní straně "Anton: Ferenz / gem: 1839". Rámováno.
Portrét muže s licousy. Olej na dřevě, 32x25 cm, zn. a dat. na zadní straně "Ant: Ferenz gemault 1839". Rámováno.