Hlavní stránka > Aukce > 61. aukce militárií, aukce starožitností a uměleckých předmětů > Dvojice portrétů

A61/304

Antonín Ferencz (1801-1888)

DVOJICE PORTRÉTŮ

1839
Portrét dámy v modrých šatech. Olej na dřevě, 32x25 cm, zn. a dat. na zadní straně "Anton: Ferenz / gem: 1839". Rámováno. Portrét muže s licousy. Olej na dřevě, 32x25 cm, zn. a dat. na zadní straně "Ant: Ferenz gemault 1839". Rámováno. Stav A.

Tato aukční položka byla dražena před více než rokem a již není aktuální.