Hlavní stránka > Aukce > 61. aukce militárií, aukce starožitností a uměleckých předmětů > Portrét Johanny von Baratta

A61/305

Antonín Jeřábek (1783-?)

PORTRÉT JOHANNY VON BARATTA

1842
Olej na měděné desce, 13x11 cm, na zadní straně zn. "Johanna von Baratta / geborne Gräfin Pötting / A. Jeřabek Marz 1842 pinx." Rámováno. Stav A.

Tato aukční položka byla dražena před více než rokem a již není aktuální.