A61/305
Antonín Jeřábek (1783-?)
PORTRÉT JOHANNY VON BARATTA
1842
Olej na měděné desce, 13x11 cm, na zadní straně zn. "Johanna von Baratta / geborne Gräfin Pötting / A. Jeřabek Marz 1842 pinx." Rámováno.