Hlavní stránka > Aukce > 61. aukce militárií, aukce starožitností a uměleckých předmětů > Dětský portrét

A61/306

z okruhu Václava Mánesa (1793-1858)

DĚTSKÝ PORTRÉT

Olej na plátně, 47x44 cm. Rámováno, zaskleno. Stav A.

Tato aukční položka byla dražena před více než rokem a již není aktuální.