Hlavní stránka > Aukce > 61. aukce militárií, aukce starožitností a uměleckých předmětů > Portrét mladé ženy

A61/307

Ettore Tito (1859-1941)

PORTRÉT MLADÉ ŽENY

Olej na plátně, 42x35 cm, sign. vpravo nahoře monogramem „E. T.“ Rámováno. Stav A.

Tato aukční položka byla dražena před více než rokem a již není aktuální.