Hlavní stránka > Aukce > 61. aukce militárií, aukce starožitností a uměleckých předmětů > Fantaskní přímořská krajina

A61/309

Anonym

FANTASKNÍ PŘÍMOŘSKÁ KRAJINA

2. pol. 18. století
Olej na plátně, 60x84 cm, francouzská krajinářská škola. Rámováno. Restaurováno. Stav A.

Tato aukční položka byla dražena před více než rokem a již není aktuální.