Hlavní stránka > Aukce > 61. aukce militárií, aukce starožitností a uměleckých předmětů > Romantická krajina s mostem přes řeku

A61/310

Anonym

ROMANTICKÁ KRAJINA S MOSTEM PŘES ŘEKU

pol. 19. stol.
Olej na plátně, 54x67 cm. Rámováno. Stav A.

Tato aukční položka byla dražena před více než rokem a již není aktuální.