Hlavní stránka > Aukce > 61. aukce militárií, aukce starožitností a uměleckých předmětů > Podhorská vesnice

A61/313

Josef Thoma (1828-1899)

PODHORSKÁ VESNICE

Olej na plátně, 68x104 cm, sign. vpravo dole "J. Thoma". Rámováno. Stav B. Plátno poškozeno na několika místech.

Tato aukční položka byla dražena před více než rokem a již není aktuální.