Hlavní stránka > Aukce > 61. aukce militárií, aukce starožitností a uměleckých předmětů > Horská krajina

A61/314

Anonym

HORSKÁ KRAJINA

19. století
Olej na plátně, 53x67 cm. Rámováno. Stav B. Krakeláž na ploše obrazu, na levé straně se barva mírně odlupuje.

Tato aukční položka byla dražena před více než rokem a již není aktuální.