Hlavní stránka > Aukce > 61. aukce militárií, aukce starožitností a uměleckých předmětů > Ulice před domem

A61/321

Martin Benka (1888-1971)

ULICE PŘED DOMEM

Olej na lepence, 30x45 cm, sign. vpravo dole "M. Benka". Rámováno. Stav B.

Tato aukční položka byla dražena před více než rokem a již není aktuální.