Hlavní stránka > Aukce > 61. aukce militárií, aukce starožitností a uměleckých předmětů > Pohled na Spišský hrad

A61/323

Karel Hofman (1906-1998)

POHLED NA SPIŠSKÝ HRAD

Olej na plátně, 33x74 cm, sign. v levém dolním rohu "K. Hofman". Rámováno. Stav A.

Tato aukční položka byla dražena před více než rokem a již není aktuální.