Hlavní stránka > Aukce > 61. aukce militárií, aukce starožitností a uměleckých předmětů > Hody - Vrtěná (Podluží)

A61/324

Aleš Černý (1920-1984)

HODY - VRTĚNÁ (PODLUŽÍ)

1956
Olej na dřevěné desce, 53x29 cm, sign. a dat. vryty vpravo dole "Aleš Černý 56". Na zadní straně obrazu se nachází autorův popis a dvojice věnování dokumentující úplnou provenienci díla. Rámováno. Stav A.

Tato aukční položka byla dražena před více než rokem a již není aktuální.