Hlavní stránka > Aukce > 61. aukce militárií, aukce starožitností a uměleckých předmětů > Vchod do vesnice

A61/327

Alois Lukášek (1911-1984)

VCHOD DO VESNICE

Tempera na kartonu, 33x69 cm, sign. vpravo dole "Lukášek". Rámováno, zaskleno. Stav A.

Tato aukční položka byla dražena před více než rokem a již není aktuální.