Hlavní stránka > Aukce > 61. aukce militárií, aukce starožitností a uměleckých předmětů > Záliv

A61/329

Adelsteen Normann (1848-1918)

ZÁLIV

Olej na plátně, 44x69 cm, sign. vlevo dole "Normann". Rámováno. Stav restaurováno.

Tato aukční položka byla dražena před více než rokem a již není aktuální.