Hlavní stránka > Aukce > 61. aukce militárií, aukce starožitností a uměleckých předmětů > Fjord s rybářskou osadou

A61/330

Fritz Grebe (1850-1924)

FJORD S RYBÁŘSKOU OSADOU

Olej na plátně, 89x129 cm, sign. vpravo dole "F. Grebe". Rámováno. Stav A.

Tato aukční položka byla dražena před více než rokem a již není aktuální.