Hlavní stránka > Aukce > 61. aukce militárií, aukce starožitností a uměleckých předmětů > Mořské pobřeží

A61/331

Vilém Kafka (1887-1972)

MOŘSKÉ POBŘEŽÍ

1922
Olej na kartonu, 26x33 cm, sign. a dat. vlevo dole "Kafka 1922". Rámováno, zaskleno. Stav C.

Tato aukční položka byla dražena před více než rokem a již není aktuální.