A61/331
Vilém Kafka (1887-1972)
MOŘSKÉ POBŘEŽÍ
1922
Olej na kartonu, 26x33 cm, sign. a dat. vlevo dole "Kafka 1922". Rámováno, zaskleno.
Stav C.