Hlavní stránka > Aukce > 61. aukce militárií, aukce starožitností a uměleckých předmětů > Malinska

A61/332

František Myslivec (1890-1965)

MALINSKA

Tempera na kartonu, 23x42 cm, sign. a zn. vpravo dole "Fr. Myslivec / Malinska". Jeden z příkladů Myslivcovy malby mořského pobřeží v chorvatském městě Malinska. Rámováno, zaskleno. Stav A.

Tato aukční položka byla dražena před více než rokem a již není aktuální.