Hlavní stránka > Aukce > 61. aukce militárií, aukce starožitností a uměleckých předmětů > Květinový trh v holandském přístavu

A61/333

Carl Duxa (1871-1937)

KVĚTINOVÝ TRH V HOLANDSKÉM PŘÍSTAVU

Olej na plátně, 55x68 cm, sign. vlevo dole "C. Duxa". Rámováno. Stav B.

Tato aukční položka byla dražena před více než rokem a již není aktuální.