A61/333
Carl Duxa (1871-1937)
KVĚTINOVÝ TRH V HOLANDSKÉM PŘÍSTAVU
Olej na plátně, 55x68 cm, sign. vlevo dole "C. Duxa". Rámováno. Stav B.