Hlavní stránka > Aukce > 61. aukce militárií, aukce starožitností a uměleckých předmětů > Francie - Concarneau

A61/334

Gustav Böhm (1885-1974)

FRANCIE - CONCARNEAU

1924
Tempera na plátně, 39x49 cm, sign. a dat. vlevo dole " Gustav Böhm 1924". Rámováno, zaskleno.

Tato aukční položka byla dražena před více než rokem a již není aktuální.