Hlavní stránka > Aukce > 61. aukce militárií, aukce starožitností a uměleckých předmětů > Město za soumraku

A61/335

Antal Berkes (1874-1938)

MĚSTO ZA SOUMRAKU

Olej na plátně, 59x78 cm, sign. vlevo dole "BerskesA". Rámováno. Stav A.

Antal Berkes – studoval 1889–1894 na Vysoké škole výtvarných umění v Budapešti. Absolvoval studijní pobyt v Paříži. Zaměřoval se na městské výjevy. Jeho díla jsou zastoupena v Maďarské národní galerii.

Tato aukční položka byla dražena před více než rokem a již není aktuální.