A61/335
Antal Berkes (1874-1938)
MĚSTO ZA SOUMRAKU
Olej na plátně, 59x78 cm, sign. vlevo dole "BerskesA". Rámováno. Stav A.
Antal Berkes – studoval 1889–1894 na Vysoké škole výtvarných umění v Budapešti. Absolvoval studijní pobyt v Paříži. Zaměřoval se na městské výjevy. Jeho díla jsou zastoupena v Maďarské národní galerii.