Hlavní stránka > Aukce > 61. aukce militárií, aukce starožitností a uměleckých předmětů > Pařížská ulice

A61/336

Jaro Procházka (1886-1949)

PAŘÍŽSKÁ ULICE

Olej na sololitu, 27x32 cm, sign. a zn. vpravo dole "Jaro Procházka Paříž". Rámováno. Stav A.

Tato aukční položka byla dražena před více než rokem a již není aktuální.