Hlavní stránka > Aukce > 61. aukce militárií, aukce starožitností a uměleckých předmětů > Interiér kostela

A61/337

Josef Jiří Kamenický (1910-1974)

INTERIÉR KOSTELA

Olej na plátně, 74x61 cm, sign. vpravo dole "J. J. Kamenický". Stav B.

Josef Jiří Kamenický - brněnský malíř, studoval na škole uměleckých řemesel v Brně a na pražské akademii u prof. Nechleby. Zabýval se moravským venkovem a také zvyky a náboženskými tradicemi. V rámci své tvorby používal pseudonymy Josef Steiner, A. Lískovec a Julius Horn.

Tato aukční položka byla dražena před více než rokem a již není aktuální.