Hlavní stránka > Aukce > 61. aukce militárií, aukce starožitností a uměleckých předmětů > Zima v Tróji

A61/338

Čestmír Kafka (1922-1988)

ZIMA V TRÓJI

1955
Olej na plátně, 55x70 cm, sign. a dat. vlevo dole "Č. Kafka 55". Verso značeno autorským štítkem. Rámováno. Stav A.

Tato aukční položka byla dražena před více než rokem a již není aktuální.