A61/342
Josefina (Pepa) Mařáková (1872-1907)
NÁVRH NA LÉKAŘSKÝ DIPLOM
před 1907
Olej na plátně, 34x62 cm, na dřevěné desce, 58x84 cm. Na zadní straně popis "Prof. Max Pirner, Návrh na lékařský diplom repr. 1907, Zlatá Praha". Paspartováno, rámováno.